Кількість
|
Вартість
|
||
|
Одна з найбільш квітучих та енергійних гортензій – квітів у шість разів більше, ніж у середньої гортензії. Більшість гортензій дають лише одне цвітіння на кінці кожної гілки; але гібрид гортензії «Runaway Bride» цвіте з бічних бруньок по довжині кожного стебла. p>
Форма: кущ акуратний, компактний.
Висота дорослої рослини 120 см.
Квіти: чисто білі в мереживних шапочках, суцвіття плоскі. Старші квітки трохи рожевіють.
Зацвітає у червні, цвіте до осені.
Ставлення до світла: півтінь - в ідеальному варіанті потрібно ранкове і вечірнє сонце і легка півтінь у полуденний сонцепек.
< b>Ставлення до ґрунту: любить перегнійні ґрунти, водопроникні, постійно помірно вологі.
Використання: рекомендується для посадки в малих прибудинкових садах, а також у контейнерах на терасах. Завдяки рясному цвітінню та розлогій, провислій формі культивар чудово виглядає у високих ємностях. Для контейнерів внутрішнього дворика або змішаних кордонів.
Повний опис
Нагороджений 1-м місцем на престижній виставці квітів у Челсі - як рослина 2018 року. Гібридний сорт, отриманий від схрещування садової гортензії з одним з азіатських видів, відрізняється незвичайним способом одержання суцвіть, які являють собою не тільки верхні бруньки, а й бічні бруньки по всій довжині пагонів, обидва однорічні та вирощені в попередньому сезоні. Плоскі суцвіття, що складаються з безлічі білих безплідних квіток, що оточують непомітні плодоносні квітки. Старі квітки злегка рожевіють. Цвіте у червні, цвіте до осені. Чагарник із широким зростанням, виростає до 50-100 см заввишки. Вимагає сонячних або напівтінистих місць, гумусопроникних, постійно помірно вологих ґрунтів. Рекомендується для посадки на присадибних ділянках тільки в теплих регіонах країни або для вирощування в контейнерах, прихованих на зиму в прохолодних приміщеннях. Рясне цвітіння у поєднанні з широким габітусом, що поникає, дозволяє рослині добре виглядати при вирощуванні у високих контейнерах.
Загальні відомості
Де садити?
Підживка
Основні процедури догляду включають внесення добрив – садові гортензії мають високі потреби у поживних речовинах та їх необхідно підгодовувати щороку. У період росту та цвітіння рекомендується удобрювати рослини добривом для гортензії (азалії, рододендрони та вересові рослини) – ці добрива забезпечать рослину необхідними макро- та мікроелементами та відрегулюють pH субстрату, що підходить для гортензії. Добрива вносять двічі-тричі за сезон. Підгодовувати садові гортензії слід пізніше кінця серпня. Також можна купити рідкі добрива, якими поливають рослини раз на 7-10 днів.
Полив садової гортензії
Перезимівля
Перед зимою, після того, як опаде листя, обв'яжіть садову гортензію так, щоб вона утворила шишку. Основу куща присипати торфом, дрібною корою або прикрити невеликими ялиновими гілочками.
Як змінити забарвлення квітів
Чому не цвіте садова гортензія?
Є кілька причин, з яких гортензії не цвітуть:
- Морозність рослини: садова гортензія цвіте на торішніх пагонах, які є частинами рослини, найбільш схильними до морозів взимку і які можуть бути пошкоджені весняними заморозками.
- Неправильне обрізання гортензії також може бути причиною того, що садова гортензія не цвіте: восени зрізайте прирости цього року з квітковими бутонами, які розпустяться наступного року.< /li>
- Погано посаджена гортензія - надто багато тіні гальмує розвиток квіткових бутонів гортензії.
- Занадто лужна реакція ґрунту: сприяє поганому розвитку рослини, жовтіє листя у садової гортензії, це так звана листовий хлороз.
- li>
- Занадто лужна реакція ґрунту знижує поглинання заліза із субстра та, а залізо є основним компонентом зеленого барвника - хлорофілу, що відповідає за фотосинтез.
Занадто сухий ґрунт: гальмує розвиток гортензії. Через нестачу води садова гортензія швидко в'яне і не має достатньо сил для розвитку квіткових бутонів. grunty-udobrenie-zashhita/udobreniya-i-stimulyatory-rosta-dlya-rastenij.html" target="_blank" rel="noopener">укорінювач (напр. Radifarm) < br> При посадці рослин бажано використовувати ґрунти та субстрати. Для запобігання надмірному перегріву ґрунту та випаровування вологи бажано проводити мульчування сосновою корою.